Diagnostika bioenergetického stavu klienta bez jeho přítomnosti

Kód: Z-KRVE
Novinka
1 200 Kč

Diagnostika z dvou kapek krve klienta umožňuje zjistit energetický stav klienta, jeho blokády, zátěže, přítomnost parazitů, bakterií a plísní bez jeho přítomnosti v našem biorezonančním centru.

U této varianty nelze zároveň klienta harmonizovat a nastavit tak jeho samoléčebné procesy. Lze pouze zjistit aktuální stav a následně dle výsledků doporučit následnou harmonizaci. Doporučím napřklad vhodná homeopatika, byliny či houby, jak upravit stravu. Mohu také nahrát podpůrné látky do speciální Bicom minerální vody, kterou následně klient užívá dle vytestovaných výsledků. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diagnostika bioenergetického stavu klienta z krve bez jeho přítomnosti

Diagnostika z dvou kapek krve klienta umožňuje zjistit energetický stav klienta, jeho blokády, zátěže, přítomnost parazitů, bakterií a plísní bez jeho přítomnosti v našem biorezonančním centru.

U této varianty nelze zároveň klienta harmonizovat a nastavit tak jeho samoléčebné procesy, otevřít vylučovací orgány či zahájit detoxikační proces. Lze pouze zjistit aktuální stav a následně dle výsledků doporučit následnou harmonizaci. Doporučím napřklad vhodná homeopatika, byliny či houby, jak upravit stravu. Mohu také nahrát podpůrné látky do speciální Bicom minerální vody, kterou následně klient užívá dle vytestovaných výsledků. 

Jak u této varianty postupujeme:

- Krev k testování lze doručit k nám do prodejny bylin v Berouně nebo můžeme krev odebrat přímo u nás pomocí "pera" na píchnutí do prstu, které používají diabetici.

- Také Vás požádáme o kontakt na majitele vzorku krve abychom se mohli případně ještě k výsledkům zeptat na pár otázek bude-li to třeba aby výsledek byl co nejvíce přesný.

- Vyžádáme si kontaktní spojení kam zaslat výsledek a doporučení. Případně kam zaslat nahrané Bicom minerální kapky bude-li mít o ně klient zájem.  Nahrané Bicom minerální kapky nejsou součástí ceny diagnostiky. Cena vychází na 200,- Kč za 10ml lahvičku s kapátkem.

 

Tento diagnostický postup je možný jak u lidí (humánní), tak i u zvířat (veterinární, psy, kočky).